Na co se můžeme těšit do Loukova?

1) Co všechno přichystáte pro závodníky, tak aby se na Vaše závody těšily?

Jako každý rok se budeme snažit vytvořit co nejzajímavější trať a kvalitní zázemí. Pro diváky i závodníky bude připraveno bohaté občerstvení (dobroty z udírny, grilovaná kýta, kančí guláš,…). Pro děti máme připravené 3 skákací hrady a malování na obličej. V sobotu po vyhlášení závodu dvojic vystoupí se svoji show trialový mistr Pavel Balaš.

2) Jak bude vypadat trať? 

Trať je po loňském roce z 90% celá srovnaná bagříkem p. Sedláčka, takže zmizely staré drážky a výmoly z loňského závodu. Koncem července bude trať celá vysekaná a vyčištěná od větví, směr závodu zůstává stejný jako v loňském roce.

3) Jaký bude terén, kudy povede trať?

Terén v Loukově zná asi skoro každý, start na louce, endurové úseky v lese a samozřejmě nebude chybět ani loukovský výjezd. Dále nás čekají loukovské překážky pneu, klády, skok přes Pragu V3S firmy AGT Paseky n/J. a přeskok návěsu firmy STROMBUCH. Pro všechny kdo se na tyto těžké úseky necítí, bude vytvořena objízdná varianta.

4) Kde se bude nacházet a jak bude vypadat trať pro nejmenší závodníky?

Trať pro nejmenší závodníky bude vytvořena na hoření louce (hned po startu).

5) Chystáte na náš seriálový závod, který se jede v neděli 5. 8. 2018 nějaké změny na trati, než na Váš originální sobotní závod?

Na nedělní seriálový závod zůstává trať stejná jako v sobotu, některé úseky budou srovnány bagříkem.

6) Tradicí máme, že si organizátoři připravují nějakou internetovou soutěž pro natěšence, můžeme se těšit, že i vy pro nás něco přichystáte?

I my pro Vás máme soutěžní otázku a to: Jakým neobvyklým startovacím zařízením byl odstartován 2. ročník cross country v Loukově a kdo ho obsluhoval? (letos se pojede 13. ročník)

SPRÁVNÉ ODPOVĚDI POSÍLEJTE NA MAIL This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.,internetová soutěž běží ode dneška 28.6.2018 do 5.7.2018.