KTM ECC BOZKOV 2019

Ahoj,

zdravíme všechny závodníky, nedočkavce, diváky a zkrátka všechny, kteří se chystají o víkendu 20.-21.4.2019 do Bozkova, na první závod seriálu KTM Enduro Cross Country. Ač to možná nevypadá, na sociálních sítích je zatím klid, tak u nás v Bozkově už běží přípravy na závod v plném proudu.  Brzký jarní termín nám ušetřil trochu práce s nekonečným prosekáváním remízků ale na druhou stranu nám ,,silné větry" :D naházely pár stromů do cesty.
V tuto dobu je už ale celý okruh průjezdný a vyčištěný, o víkendu se pustíme do prvního značení okruhu. Ten kdo jel v Bozkově loni a má dobrého pamatováka, nemusí trať pro letošek skoro procházet. Ta letošní bude téměř stejná, opět jsme vsadili na rychlou, dlouhou a bez zbytečných umělých překážek, což se nám osvědčilo a jezdcům se vždy dle ohlasu líbí. Hlavní změnou a to snad k lepšímu, bude otočení směru oproti roku předešlém. Okruh bude opravdu totožný s loňským, maximálně o pár zatáček míň. Většina polí bude už totiž zaseta a zbytek je zoraný, takže žádné velké vypalovačky se asi čekat nedají a bude z toho jedna přírodní překážka navíc.  Ve hře je jeden nový výjezd ale to se zatím uvidí, jestli v trati bude nebo ne.
Dnes je povrch perfektní, místy už prašný a nechybí tradiční 2 až 3 mokřiny.
Veškeré bližší informace k závodu včetně časového harmonogramu můžete najít na stránkách www.endurocc.cz nebo na facebooku. Průběžně budeme informace doplňovat ale ve zkratce je vše snad jasné.

Všechny Vás tímto zveme na náš závod, počasí máme objednané snad dobré a nikdo se nemusí bát prvního jarního závodu, který bude opravdu ideální na rozjetí po dlouhé zimní přestávce.

Zároveň upozorňujeme, kdo chce naposledy potrénovat před závody na Bozkovské trati, má poslední možnost tento víkend 13.-14.4. , pak bude trať uzavřena až do závodů, děkujeme, že budete toto dodržovat.
Nezbytnou a snad jasnou informací je to, že je zakázaný průjezd po vyznačené trati v době před závodem, kdyby snad byl někdo přistižen, postih za to je všem snad jasný....

Zatím všechny zdravíme a budeme se těšit za pár dní v Bozkově.